Vēsture

Profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestāde “Mācību centrs plus” ir dibināta 2012. gada 2.maijā.
Kopš dibināšanas mēs veiksmīgi un aktīvi nodrošinām apmācības visiem, kas vēlas iegūt kvalitatīvu izglītību. Cilvēkiem, kuri vēlas attīstīties un investēt savā nākotnē. Mēs apmācām arī juridiskas personas (ražošanas, pārdošanas, plānošanas u.c. jomās). Mēs īstenojam projektus: bezdarbnieku un darba meklētāju kursi kuponu sistēmā, kursi strādājošajiem, vadām nodarbības ar bērniem un organizējam nometnes.
Katrai programmai izstrādāti metodiskie materiāli (tostarp arī tiešsaistes materiāli). Mācību centram ir laba bibliotēka.

Vēsture

Kopš 2012.gada darbojas filiāle Daugavpilī. Kopš 2013.gada darbojas filiāles Krāslavā, Rēzeknē un Ludzā. Kopš 2015.gada darbojas filiāle Jēkabpilī. Tajā pašā gadā sākās būvnieku un ražošanā strādājošo cilvēku sertificēšana, kas centram pavēra jaunus apvāršņus. Kopš 2017.gada darbojas filiāles Preiļos un Līvānos. Tika īstenots projekts, lai nodarbinātu cilvēkus, kuriem šobrīd nav darba. Šis projekts ietvēra arī cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. Mūsu misija ir nodrošināt augstas kvalitātes mācību procesu neformālajās un profesionālajās izglītības programmās. SIA “Mācību centrs plus” mērķis ir veidot  ilgtermiņa sadarbību, apzināt savu klientu izglītības vajadzības un atbilstoši šīm vajadzībām nodrošināt mūsdienīgus un augstas kvalitātes izglītības risinājumus, kas veicina attīstību un izaugsmi. Mūsu uzdevums ir atvieglot Jūsu darbu, palīdzot atrast un piesaistīt mācību īstenošanai vispiemērotākos resursus: •    Pasniedzējus; •    Telpas; •    Mācību tēmas un izglītības programmas; •    Finansējumu.

Vēsture

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai personalizētu saturu, pēc tam reklamētu mūsu pakalpojumus un apkopotu statistiku par vietnes izmantošanu.