Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

Mācību Centrs Plus — apmācību centrs, kur ir iespēja apgūt pieprasītu profesiju no nulles vai iegūt zināšanas un prasmes nākotnes karjeras iespējām un profesionālai pilnveidei.

Divi zināšanu iegūšanas formāti

Iespēja mācīties attālināti vai klātienē trīs MC+ centros Daugavpilī, Ludzā un Krāslavā. 

Apliecinām jūsu prasmes ar attiecīgo apliecību par profesijas ieguvi vai profesionālo pilnveidi.

MC+ ir akreditēta izglītības iestāde, kās izsniedz valsts atzītus profesionālo izglītību un profesionālo kvalifikāciju apliecinošus dokumentus izglītojamiem, kuri sekmīgi nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenu.

Palīdzība ar nodarbinātību

Mēs palīdzam absolventiem atrast darbu viņu specialitātē.

Pasniedzēji — praktiķi

Jūs apmācīs eksperti no pazīstamiem Latvijas uzņēmumiem. Viņi dalīsies pieredzē par dažādu tehnoloģiju izmantošanas paņēmieniem, kurus katru dienu paši pielieto savā darbā.

Atvērtā bibliotēka studentiem

Mēs esam apkopojuši zināšanu bāzi par vairāk nekā 50 lietišķajām profesijām un dalāmies ar papildu materiāliem ar studentiem kursu laikā

Bezmaksas izglītība

Mācību Centrs Plus atbalsta NVA programmu īstenošanu nodarbināto un bezdarbnieku apmācībai, izmantojot kuponu sistēmu. NVA kuponu kursi MC+ ļauj apgūt jaunu profesiju, uzlabot pašreizējās profesionālās prasmes vai mācīties svešvalodas.

Korporatīvā sadarbība

Mēs palīdzam uzlabot mūsu sadarbības partneru darbinieku zināšanas ražošanas, pārdošanas, plānošanas un citās jomās. MC+ speciālisti pārzina darba vietas tehnoloģijas, kas palīdzēs efektīvi virzīt procesus uz priekšu. Kursi ir pieejami tiešsaistē, ļaujot darbiniekiem uzlabot savas prasmes tieši no darba vietas, vienlaikus saglabājot produktivitāti un elastīgumu.Vēsture

MC+ jau 12 gadus palīdz izglītojamiem sasniegt viņu mērķus. Šodien Mācību Centrs Plus turpina augt un attīstīties, piedāvājot kvalitatīvu izglītību visā Latvijā.

Vēsture

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai personalizētu saturu, pēc tam reklamētu mūsu pakalpojumus un apkopotu statistiku par vietnes izmantošanu.