No šī gada 4. marta līdz 8.martam MC+ piedalijas apmācības

No šī gada 4. marta līdz 8.martam MC+ piedalijas apmācības
erasmus-logo.jpg

No šī gada 4. marta līdz 8.martam Erasmus+ programmas projekta “Pieaugušo izglītotāju profesionālās kvalifikācijas celšanas programma 2023” (projekta Nr. 2023-1-LV01-KA122-ADU-000145461) ietvaros profesionālās tālākizglītības centra “Mācību centrs plus” metodiķe piedalījās kursos “Emocionālā inteliģence: emociju identificēšana un pārvaldīšana” Barselonā, Spānijā.

Kurss ietvēra dažādas tēmas par emocionālās inteliģences nozīmi un ietekmi mūsdienu izglītībā, darbā un ikdienas dzīvē. Kursa dalībniekiem bija lieliskā iespēja darboties grupās apgūstot praktiskās iemaņas un paņēmienus saskarsmes pilnveidošanai, labākai citu cilvēku izprašanai un sadarbības veicināšanai. Tika apskatītas interesantas metodes, piemēram, “Sešu cepuru metode”, kās ļauj organizēt efektīvu dažādu darba jautājumu, situāciju un problēmu apspriešanu, analīzi un pamatotu lēmumu pieņemšanu. Kursu dalībnieki aktīvi iesaistījās diskusijās, praktiskajos darbos un dalījās ar pieredzi. Šis kurss sniedza vispusīgu ieskatu uz emocionālās inteliģences un prāta teorijas praktisko pielietojumu dažādās dzīves situācijās, labākās komunikācijas un saprašanās veicināšanai, sadarbībai un cieņpilnu savstarpējo attiecību izveidošanai.
  


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai personalizētu saturu, pēc tam reklamētu mūsu pakalpojumus un apkopotu statistiku par vietnes izmantošanu.